Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Małachów - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

240 000 zł3 218 m² 74,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Great House przedstawia piękną działkę położoną w malowniczej miejscowości Małachów, z dala od ruchliwej ulicy, cisza spokój las, grzyby a kilka kilometrów.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 242 m² 96,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki położonej w m. Małachów, jest to spokojna zielona okolica otoczona lasami. Idealne miejsce na rekreację, na długie spacery.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

571 200 zł84 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje Ofertę sprzedaży Idealne mieszkania dla rodziny. 0% prowizji! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

170 324 zł1 078 m² 158 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1078 m2 położoną w rejonie ulicy Herby w gminie Miedziana Góra niedaleko Kielc. Działka nr 759 o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Oblęgór

Oblęgór(Małachów + 18 km)

1 100 000 zł210 m² 5 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 217 m²

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje na sprzedaż Wolnostojący, jednorodzinny dom w atrakcyjnej lokalizacji - Oblęgór, gm. Strawczyn. Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 144 zł75,94 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w miejscowości Kostomłoty Pierwsze, 7 km od Rynku w Kielcach. Kameralne osiedle nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Nadolnik(Małachów + 23 km)

501 500 zł25 075 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka W nadolniku (gmina szamocin) Przedmiotem oferty jest duża działka w Nadolniku o pow. 25075 m 2. Działka płaska, nieogrodzona. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł810 m² 234,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Terra Home prezentuje na sprzedaż urokliwa działkę budowlana (numer 1063, chrusty, gm. Zagnańsk) o powierzchni 810mw i wymiarach długość 41m szerokość 18,8 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł332 600 m² 17,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** tylko W naszym biurze *** unikatowa okazja inwestycyjna: 33,26 ha pod resort sportowo-rekreacyjny Część działki jest pod zabudowe jednorodzinną Z przyjemnością prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Matyniów

Matyniów(Małachów + 7 km)

144 975 zł1 933 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas na sprzedaż - greathouse Działka budowlana - Matyniów (gmina Smyków, powiat konecki) Powierzchnia: 1933 m (0,1933 ha) Nr ewidencyjny: 190/3 Na sprzedaż atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł515 m² 1 067,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Pilicy: - w otoczeniu zabudowy usługowej i mieszkaniowej, - z placem manewrowym i miejscami parkingowymi na terenie działki, -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij